Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

ZAPRASZAMY NA DNI ŁOCHOWA

05.07.2019
więcej

Informator turystyczny służby celno-skarbowej

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Węgrowie zachęcia do zapoznania się z treścią informatora turystycznego służby celno-skarbowej dotyczącego między innymi  norm ilościowo i wartościowych towarów przywożonych w bagażu osobistym podróżnych, przyjeżdżających z państw trzecich, wartości dewizowych, ograniczeń w przewozie i wywozie oraz informacji jak nie stać się ofiarą przemytników narkotyków ...

03.07.2019
więcej

Dyżur nadzoru nad gospodarką leśną

Starostowo Powiatowe w Węgrowie informuje, że w związku ze zmianą firmy sprawującej w imieniu starosty nadzór nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności skarbu Państwa, w pierwszej połowie lipca 2019r. nie będzie osoby dyżurującej w Gminie Łochów. Równocześnie wnioski mogą być składane do Starostwa Powiatowego w Węgrowie, Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Piłsudskiego 23, pokój 204. Nowy harmonogram z dyżurami zostanie ogłoszony niezwłocznie po ustaleniu z firmą.

03.07.2019
więcej

Szkolenie dla chodowców trzody chlewnej

Powiatowy lekarz Weterynarii w Węgrowie niniejszym informuje, że szkolenie dla hodowców trzody chlewnej w związku z tym, że teren powiatu węgrowskiego znajduje się w obszarze objętym ograniczeniami – strefa czerwona ASF odbędzie się 17.07.2019r. o godzinie 12.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łochowie przy Al. Pokoju 75. Zainteresowanych prosimy o przybycie.

03.07.2019
więcej

Informacja Naczelnika Urzędu Skarbowego w Węgrowie

Informacja dla osób mieszkających poza granicami Polski dotycząca podatku PIT ...

28.06.2019
więcej