Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Konsultacje zmian w Rocznym programie współpracy z NGO na 2018 rok

Burmistrz Łochowa zarządza rozpoczęcie konsultacji zmiany Rocznego Programu Współpracy Gminy Łochów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok

19.09.2018
więcej

Dofinansowanie realizacji zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Budziskach - etap II” z pożyczki WFOŚGW

18.09.2018
więcej

Szkoły w Łochowie odnowione przez BNP Paribas Securities Services Poland

Nowe boisko do siatkówki i zrewitalizowane do piłki nożnej i koszykówki, skrzynie uprawne i mini park botaniczny z rodzimymi gatunkami drzew, a także odmalowany plac zabaw i miasteczko ruchu drogowego – to tylko cześć efektów weekendowego zaangażowania społecznego wolontariuszy banku BNP Paribas Securities Services Poland. W sobotę 1 września, w ramach aktywności z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, blisko ćwierć tysiąca osób z warszawskiej siedziby znacząco odnowiło tereny dwóch szkół podstawowych w Łochowie, sprawiając niespodziankę uczniom na początek nowego roku szkolnego.

05.09.2018
więcej

Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

04.09.2018
więcej

Uwaga hodowcy trzody chlewnej!

Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski informuje, że Powiatowy Lekarz Weterynarii w Węgrowie w związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą afrykańskiego pomoru świń organizuje szkolenie dla hodowców trzody chlewnej. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Łochowie w dniu 12 września br. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej (I piętro, sala nr 107).

04.09.2018
więcej