Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

31 marca ruszają dwa nabory wniosków z PROW 2014-2020

Już 31 marca 2021 r. o bezzwrotną premię w wysokości 150 tys. zł będą mogli ubiegać się młodzi rolnicy. Tego samego dnia rusza nabór wniosków o przyznanie 60 tys. zł bezzwrotnej pomocy na "Restrukturyzację małych gospodarstw". Oba nabory potrwają do 29 maja 2021 r. i są finansowane z budżetu PROW 2014-2020.

Premie dla młodych rolników ...

19.03.2021
więcej

Narodowy Spis Powszechny 2021 – Twoje dane będą bezpieczne!

Informacje zbierane podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) będą podlegać rygorystycznej ochronie. Gwarantują to zarówno zapisy prawne nakładające m.in. bezwzględny obowiązek zachowania tajemnicy statystycznej, jak i zabezpieczenia informatyczne blokujące osobom niepowołanym dostęp do danych spisowych.

Narodowy Spis Powszechny 2021 – Twoje dane będą bezpieczne!

17.03.2021
więcej

Narodowy Spis Powszechny 2021 – jakie będą pytania?

Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) odpowiedzą na pytania: ile nas jest, jacy jesteśmy i jak żyjemy. Informacje o tym będziemy mogli podać w aplikacji spisowej lub podczas rozmowy z rachmistrzem. Przede wszystkim badana będzie sytuacja rodzinna, zawodowa i mieszkaniowa wszystkich mieszkańców Polski. Udzielone odpowiedzi będą bezwzględnie chronione tajemnicą statystyczną.

Narodowy Spis Powszechny 2021 – jakie będą pytania?

17.03.2021
więcej

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza rolników do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Konkurs przebiegać będzie pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

W załączeniu regulamin konkursu oraz załącznik ...

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

16.03.2021
więcej

101 rocznica urodzin Pani Janiny Śliwy

Z ogromną  radością informujemy, iż w dniu dzisiejszym tj.15 marca - Jubileusz 101 urodzin obchodzi mieszkanka naszej Gminy P. Janina Śliwa z domu Drózda. Władze samorządowe Gminy Łochów pamiętały o wyjątkowym Jubileuszu. Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich i USC Kokosza Beata w imieniu Burmistrza Łochowa i wszystkim mieszkańców Gminy odwiedziła Jubilatkę i złożyła życzenia urodzinowe, wręczając bukiet kwiatów, list gratulacyjny oraz  kosz słodkości. Bukiet kwiatów sprawił Jubilatce największą, nieskrywaną radość, wywołując uśmiech na jej twarzy. P. Janina całe swoje życie związała z pracą na roli i wychowaniem dzieci /doczekała się z mężem Stanisławem 3 synów i 2 córek/. Obecnie Szanowna Jubilatka przebywa pod troskliwą opieką syna i synowej Elżbiety w Łochowie.

„P. Janino w tak ważnym i uroczystym dniu proszę przyjąć serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze,  radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności. Niech jesień Pani życia upływa w gronie najbliższych , życzliwych Pani osób/. 

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Władze samorządowe Gminy Łochów.

15.03.2021
więcej