Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Uwaga ASF - Spotkanie z Powiatowym Lekarzem Weterynarii

Urząd Miejski w Łochowie informuje, iż dnia 13.07.2018 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej urzędu p. 107 odbędzie się spotkanie hodowców trzody chlewnej  z Powiatowym lekarzem Weterynarii. Bardzo prosimy o przybycie z uwagi na to, iż teren gminy i miasta Łochów znajduje się w obszarze ochronnym – strefa żółta  w zakresie zdrowia zwierząt w odniesieniu do afrykańskiego pomoru świń.

05.07.2018
więcej

UMOWY NA OZE - DYŻURY PRACOWNIKÓW

Zapraszamy mieszkańców Gminy Łochów, którzy wybrali następujące zestawy instalacji odnawialnych źródeł energii do podpisywania umów:

 

  • Kolektory słoneczne,
  • Piece na biomasę,
  • Kolektory słoneczne + piece na biomasę,

Pracownicy Urzędu Miejskiego czekają na Państwa od poniedziałku do czwartku od godz. 9:00 do godz. 15:00 (pokój 213, II piętro) i w każdy piątek lipca br. od godz. 9:00 do godz. 19:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łochowie (I piętro).

Osoby, które wybrały panele fotowoltaiczne prosimy o cierpliwośc, termin podpisywania umów bedzie podany na stronie Gminy Łochów.

04.07.2018
więcej

AKTYWIZACJA SOŁECTW W GMINIE ŁOCHÓW

Dnia 29 czerwca 2018 r. w Siedlcach , Burmistrz Łochowa – Robert Gołaszewski oraz Skarbnik Gminy Łochów- Maria Komuda podpisali dwie umowy na udzielenie dotacji ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018”

04.07.2018
więcej

spotkanie informacyjne na temat opracowania koncepcji przebiegu przyszłej obwodnicy Łochowa

02.07.2018
więcej

Uwaga Rolnicy!

Burmistrz Łochowa informuje, że zgodnie z danymi z Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej w Polsce prowadzonego przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach (IUNG) w Gminie Łochów kryterium suszy zostało przekroczone. W związku z powyższym rolnicy, którzy stwierdzili szkody w swoich uprawach rolnych na skutek suszy mogą składać wnioski o oszacowanie szkód.

02.07.2018
więcej