Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY KAJAKÓW

Burmistrz Łochowa ogłasza, że Gmina Łochów oferuje do sprzedaży 17 kajaków z wyposażeniem (36 sztuk wioseł i 36 sztuk kapoków) oraz przyczepkę do ich transportu jako komplet.

12.04.2019
więcej

Akcja Strajkowa Związku Nauczycielstwa Polskiego

Burmistrz Łochowa po dzisiejszych spotkaniach z Dyrektorami szkół informuje, że w związku z akcją strajkową Związku Nauczycielstwa Polskiego szkoły z terenu Gminy Łochów prowadzą tylko zajęcia opiekuńczo wychowawcze. Dowóz do szkół funkcjonuje bez zmian. Szczegółowych informacji udzielają Dyrektorzy poszczególnych placówek, którzy na bieżąco monitorują sytuację.

08.04.2019
więcej

CZASOWY POSTERUNEK OTWARTY

1 kwietnia br. w OSP Ostrówek,po raz 11, rozpoczął funkcjonowanie czasowy posterunek Państwowej Straży Pożarnej. Utworzenie tego  posterunku ma na celu podwyższenie względów bezpieczeństwa w obszarze administracyjnym trzech  sąsiednich gmin: Łochowa, Sadownego i Stoczka.

01.04.2019
więcej

"Parkuj i Jedź" ma wykonawcę.

W imieniu Gminy Łochów Pani Małgorzata Łotarska Zastępca Burmistrza Łochowa przy kontrasygnacie Pani Skarbnik Marii Komudy podpisała umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa jakości środowiska miejskiego oraz mobilności mieszkańców poprzez budowę węzła przesiadkowego w Łochowie”. Głównym wykonawcą inwestycji została firma Grupa Martin Spółka z ograniczoną odpowiedzialności na czele z panem Prezesem Mariuszem Krysikiem. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 4 437 000,00 zł z terminem realizacji do 30.04.2020 roku.

 

28.03.2019
więcej

PRACA

OGŁOSZENIE

Urząd Miejski w Łochowie poszukuje robotnika gospodarczego, który będzie zajmował się głównie sezonowym sprzątaniem odpadów z poboczy dróg oraz rowów na terenie Gminy Łochów. Wymagane prawo jazdy kat. B. Osoby zainteresowane proszone są o składanie podań w Biurze Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miejskim w Łochowie

25.03.2019
więcej