Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Rachmistrzowie ruszają w teren!

Pomimo że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) trwa od 1 kwietnia, praca rachmistrzów terenowych była wstrzymana. Powód był oczywisty – pandemia. Wraz z poprawą sytuacji epidemicznej zezwolono rachmistrzom na prowadzenie wywiadów bezpośrednich. W województwie mazowieckim ruszają oni w teren od 23 czerwca.

Rachmistrzowie ruszają w teren

Wiele osób czeka ze spisem, bo chcą to zrobić w bezpośredniej rozmowie i przy wsparciu rachmistrza. Będzie to w końcu możliwe! W przypadku województwa mazowieckiego osoby, które nie wypełniły jeszcze obowiązku spisowego, mogą spodziewać się wizyty rachmistrza począwszy od 23 czerwca. Nie ma absolutnie żadnych powodów do obaw – rachmistrz przychodzi, by służyć pomocą ...

30.06.2021
więcej

Deklaracja do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

Szanowni Państwo,

zgodnie z zapisami ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 554) wszyscy właściciele lub zarządcy budynków, w których znajduje się źródło ciepła i spalania paliw mają obowiązek złożenia stosownej deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Obowiązek ten wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2021 r. Deklaracja dotyczy źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych.

29.06.2021
więcej

30 czerwca ostatnim dniem składania wniosków w 4 naborach o przyznanie pomocy finansowej

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z końcem czerwca zamyka 4 nabory wniosków o dofinansowanie. To ostatni moment, żeby ubiegać się o premie dla młodych rolników, wsparcie na restrukturyzację małych gospodarstw, pomoc klęskową oraz pomoc dla pszczelarzy.

29.06.2021
więcej

Od 1 lipca wznowiona zostaje Nieodpłatna Pomoc Prawna

Starostwo Powiatowe w Węgrowie informuje, iż z dniem 1 lipca 2021 roku następuje powrót do konwencjonalnej tj. stacjonarnej obsługi w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punkcie świadczącym nieodpłatne poradnictwo obywatelskie.

25.06.2021
więcej

UWAGA!!! ALERT POGODOWY!!!

23.06.2021
więcej