Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój – wkrótce rusza tzw. duży nabór wniosków

31 października rozpocznie się nabór dla zakładów przetwórczych w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski do 29 listopada 2021 r.

06.10.2021
więcej

Mazowieckie Syreny+ – rozbudowa i modernizacja systemu ostrzegania i alarmowania ludności

05.10.2021
więcej

UWAGA. ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W MIEJSCOWOŚCI BARCHÓW

Od dnia 04.10.2021 r. do odwołania zostanie zamknięta prawa część jezdni (zgodnie z kilometrażem) na odcinku od stacji PKP „BARCHÓW” do miejscowości Barchów (zgodnie z załączoną mapą) oraz kontynuowany będzie ruch jednokierunkowy w kierunku stacji PKP (zamknięta dla ruchu będzie relacja stacja PKP „BARCHÓW” - m. Barchów). Zalecany objazd od Kalisk do Łochowa przez m. Budziska. Przepraszamy za utrudnienia.

04.10.2021
więcej

Ogłoszenie Poczty Polskiej

Poczta Polska poszukuje chętnych, którzy w ramach własnej działalności gospodarczej poprowadzą Agencję Pocztową w miejscowości Ostrówek.

Poczta zapewnia: szkolenie, stałe wynagrodzenie, a przy wyższych obrotach – atrakcyjną prowizję!

Wymagana jest zarejestrowana działalność gospodarcza, dysponowanie prawem do lokalu. Istnieje możliwość uruchomienia agencji w miejscu obecnie prowadzonej działalności handlowo-usługowej.

Więcej informacji: tel. 22 557 96 63

e-mail: aneta.kowalczyk1@poczta-polska.pl

28.09.2021
więcej

Konkurs „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”

W ZUS rusza konkurs dla dzieci i młodzieży „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”. Konkurs dla dzieci i młodzieży w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej ZUS „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” Kto może wziąć udział w konkursie? Co trzeba zrobić w konkursie? Jaki jest cel konkursu?

Grafika promująca kampanię Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo. Widać starszego mężczyznę z tabletem, panią przy bankomacie i panią, która płaci kartą w aptece oraz hasła kampanii Korzystaj z rachunku bankowego i dbaj o siebie, Otrzymuj świadczenia na konto i bądź bezpieczny.link do większego obrazka

28.09.2021
więcej