Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

E-wizyta w ZUS

Jeszcze do niedawna, aby załatwić sprawę w ZUS, trzeba było zrobić co najmniej kilka kroków. Teraz wystarczy kilka kliknięć. Dbamy o bezpieczeństwo i czas naszych klientów, dlatego wprowadzamy kolejne udogodnienie, dzięki któremu można odwiedzić nas online. E-wizyta to wideorozmowa z naszym ekspertem z placówki ZUS. Od 4 listopada można zarezerwować wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Wystarczy wejść  na link E-wizyta - Kontakt - ZUS ...

30.10.2020
więcej

OGŁOSZENIE STAROSTY WĘGROWSKIEGO z dnia 28 października 2020 roku

Od dnia 29 października  2020 roku do odwołania w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w powiecie węgrowskim wstrzymuje się udzielanie porad w kontakcie osobistym.

 

28.10.2020
więcej

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW

Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Oznacza to, że budynek Urzędu będzie zamknięty dla bezpośredniej obsługi interesantów.

26.10.2020
więcej

Czerwona strefa. Ograniczenia w całej Polsce

Od soboty 24 października cała Polska znajdzie się w strefie czerwonej. Tym samym zanika podział na strefy żółte i czerwone.

 

23.10.2020
więcej

Czyste Powietrze 2.0

Wyższe dotacje i większa współpraca z gminami. Rusza druga część programu „Czyste Powietrze” 2.0

21 października 2020 r. rozpoczyna się nabór wniosków w drugiej części programu „Czyste Powietrze”, przygotowanej dla Polaków o niższych dochodach. Aby dostać wyższą dotację – nawet do 37 tys. zł – na wymianę kopciucha i termomodernizację domu, potrzebne będzie zaświadczenie o dochodach wydane przez gminę. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotował też nowe udogodnienia: kalkulator dotacji, wydłużenie realizacji przedsięwzięcia o dodatkowe pół roku oraz listę urządzeń i materiałów zgodnych z programem.

21.10.2020
więcej