Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Węgrowie zaprasza


ostatnai modyfikacja: 27.02.2018
dodane: 27.02.2018

Szanowni Państwo,

W związku z nowelizacją ustawy o rachunkowości, około 300 spółek/przedsiębiorstw będzie w tym roku zobowiązanych do raportowania informacji niefinansowych za 2017 rok.
Uprzejmie informuję, iż Ministerstwo Finansów wraz z partnerami przygotowało akcję informacyjną, której celem jest przystępne objaśnienie wszystkich zagadnień związanych z tym tematem.
W marcu odbędą się dwa bezpłatne seminaria edukacyjne on-line poświęcone raportowaniu niefinansowemu:
•    2 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00 – seminarium dla księgowych, podczas którego gościem specjalnym będzie Wiesław Janczyk, sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów.
•    19 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00 – seminarium dla dziennikarzy oraz organizacji pozarządowych z udziałem zarówno prelegentów-ekspertów, jak i zaproszonych przez nich praktyków w sporządzaniu raportów niefinansowych.
Podczas spotkania będzie można zadać pytania ekspertom on-line.


Osoby chętne prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału w seminarium na adres: raportowanie.niefinansowe@mf.gov.pl. Bezpośrednio przed spotkaniem, zgłoszeni uczestnicy otrzymają link do transmisji internetowej oraz hasło dostępu.

Zapraszamy również do przesyłania pytań naszym ekspertom na adres: raportowanie.niefinansowe@mf.gov.pl. Pytania te zostaną omówione podczas panelu dyskusyjnego w czasie seminarium i opublikowane na stronie internetowej MF.
Eksperci biorący udział w akcji informacyjnej nt. raportowania niefinansowego:


1. Joanna Dadacz – MF.

2. Jacgueline Kacprzak – MiiR.

3. Piotr Biernacki oraz Magdalena Raczek – Kołodyńska – SEG.

4. Ewa Sowińska oraz Ewelina Kaczorowska – Wiosna – PIBR.

5. Jolanta Roszczyk – SkwP.

6. Olga Petelczyc – IIA.

7. Ilona Pieczyńska – Czerny – KNF.

Zachęcamy również do zapoznania się z pakietem materiałów informacyjnych poświęconych raportowaniu niefinansowemu oraz Q&A umieszczonym na stronie internetowej prowadzonej przez Departament Rachunkowości i Rewizji Finansowej Ministerstwa Finansów.
Zapraszamy do udziału w seminariach wszystkich zainteresowanych!

                                                                                              Naczelnik Urzędu Skarbowego w Węgrowie

Edyta Bardadyn

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości